Nidec Ultra Silent 6025 0.05A Fan D06K 12TM
SKU: D06K-12TM  |  Brand / Compatible with: Nidec
Availability:
In Stock
(Usually ships within 24 hours)
Current Stock:
5
Add-Ons:
Product Description
Dimensions(mm) : 60x60x25 (6025)
Model: D06K-12TM
Rated Voltage : 12V
Rated Current : 0.05A
Connector: 3pin Fan