AVC DD12038B12H 12038 Server Square Fan
SKU: DD12038B12H  |  Brand / Compatible with: AVC
Availability:
In Stock
(Usually ships within 24 hours)
Current Stock:
9
Product Description
  • Dell P/N: Y4574 by AVC DD12038B12H
  • 12V 1.05A
  • 2 Ball Bearing
  • High Speed
  • AVC Model: DD12038B12H
  • 120mm x 120mm x 38mm
  • 5 Pin Dell style Connector (4-Wire)