AVC DA12025R12E 12025 12V 0.20A 12cm Fan
SKU: DA12025R12E  |  Brand / Compatible with: AVC
Availability:
In Stock
(Usually ships within 24 hours)
Current Stock:
4
Product Description
  • 12V 0.20A
  • Hydaulic Bearing
  • High Speed
  • AVC Model: DA12025R12E
  • 120mm x 120mm x 25mm (12025)