AVC 70mm x 15mm 7015 3 Wire 12V Fan DE07015B12U
SKU: DE07015B12U  |  Brand / Compatible with: AVC
Availability:
In Stock
(Usually ships within 24 hours)
Current Stock:
2
Product Description
Size: 70 x 70 x 15 mm
DC12V 0.7A