Nidec D04R12TL DC12V 0.05A 4015 40cm Cooling Fan
SKU: D04R-12TL  |  Brand / Compatible with: Nidec
Availability:
In Stock
(Usually ships within 24 hours)
Current Stock:
3
Product Description
Nidec Fan D04R-12TL 07 DC12V 0.05A 4015 4CM 2 WIRE cooling fan
40x40x15mm D04R-12TL 12V 0.05A 2Wire 4cm Cooling Fan
  • Brand: Nidec
  • Model: D04R-12TL
  • Voltage: 12V
  • Current: 0.05A
  • Line: 2Wire
  • Size: 40*40*15mm